...Váš web, naše řešení...

SEO/SEM

Optimalizace pro vyhledávače je nedílnou součástí webu, pokud chcete aby byl váš web na webu snadno vyhledatelný a tím pádem i nalezitelný.

Výsledky SEO/SEM Vás osloví

Jistě si říkáte: K čemu mi to SEO nebo SEM bude dobré? Abychom Vám přednosti optimalizace webu trochu přiblížili uvádíme stručný přehled těch nujdůležitejších výsledků, které můžete získat při aplikaci SEO/SEM na web.
analýza internetových stránek pro zvýšení návštěvnosti webu

Pochybnosti o SEO/SEM

Je zcela pochopitelné, že máte nějaké pochybnosti o účinnosti optimalizace webových stránek pro vyhledávače. Pro pochopení uvádíme jednoduchý rozbor jednotlivých metod.

SEO (Search engine optimization)

SEO (Search engine optimization) je soubor aplikovaných metod, které zvyšují kvalitu www stránek z pohledu vyhledaváčů (např. Seznam nebo Google).

Každá aplikovaná metoda ovlivní určité kritérium webu a právě konkrétním kritériím přikladá každý vyhledávač rozdílnou váhu, avšak v mnoha případech podobnou. Celkový počet kriterií které vyhledávače hodnotí je cca 200 (přesný počet není znám).

WWW stránky, které splňují nejvíce kriterií nejlépe mají vyhledávače tzv. v oblibě a při výsledcích hledání je tedy řadí na přední pozice (pro konkrétní dotaz respektive klíčové slovo/a).

Pokud SEO optimalizaci webu ukončíte dalo by se říct, že její vliv se vytrácí pomalu někdy skoro vůbec, to však nelze říct u webu který je vyhledáván na ty nejlukrativnější slova, přerušení SEO optimalizace však nedoporučujeme.

Nejpouživanější vyhledávače v České republice jsou Seznam a Google. Při optimalizaci webových stránek je nejdůležitější se zaměřit právě na tyto vyhledávače.

SEM (Search engine marketing)

SEM (Search engine marketing). Zjednodušeně by se dalo říct, že jde o placenou reklamu. Logicky tedy pokud přestanete reklamu platit její efekt se ztratí.

SEM je vhodné aplikovat na webu u kterých čekáte než se projeví SEO, dále například u webových stránek, které mají omezenou časovou funkčnost (např. web pro volbu prezidenta, různé krátkodobé akce apd.) Nebo pokud již je na web aplikované kvalitní SEO a klient požaduje ještě vyšší výsledky.

PPC kampaně

PPC angl. zkratka pay per click přeloženo do češtiny platba za proklik. Jak už sám název napovídá jde o reklamu u které platíte pouze za proklik, tedy za navštěvníka, který o odkaz na Váš web projevil zájem. PPC reklama je považována za jednu z neúčinějších.

Orientační ceník

Níže uvedený ceník je pouze orientační, konkrétní cenu Vám rádi vypracujeme na dotaz, při dlouhodobé spolupráci Vám poskytneme znatelnou slevu.

SEO mini

Pro: Prezentace do 10 stránek

 • Optimalizace kódu dle W3C
 • Návrh klíčových slov
 • Registrace do 70 katalogů
 • 1 hodina SEO poradenství

Cena: 2000,- Kč s DPH

SEO medium

Pro: Prezentace do 10 stránek

 • Optimalizace kódu dle W3C
 • Návrh klíčových slov
 • Registrace do 70 katalogů
 • 2 hodiny SEO poradenství
 • Hloubkové SEO vašeho webu

Cena: 4200,- Kč s DPH

SEO medium

Pro: Prezentace do 10 stránek

 • Optimalizace kódu dle W3C
 • Návrh klíčových slov
 • Registrace do 70 katalogů
 • 2 hodiny SEO poradenství
 • Hloubkové SEO vašeho webu
 • 2 měsíce SEM
 • 1 měsíc PPC kampaně

Cena: 8300,- Kč s DPH

Správa webu

Pokud chcete aby byl Váš web stále úspešný, i po aplikaci SEO/SEM metod, doporučujeme udržovat web při životě pravidelnými aktualizacemi a vylepšováním, více se správě www stránek dozvíte v sekci SPRÁVA WEBU.
Tvorba www stránek

Zabýváme se tvorbou webových prezentací např. pro firmy a živnostníky.

Dále se zabýváme tvorbou www stránek pro chytré telefony a tablety.

Nábídneme Vám i realizaci webových aplikací jako je např. e-shop.

více >

SEO/SEM

Optimalizace webu pro vyhledávače zvýší návštěvnost Vašich webových stránek a tím i Vaše zisky.

SEO je soubor faktorů, který ovlivňuje umístění www stránek ve výsledcích fulltetových vyhledávačů jako jsou např. Seznam nebo Google.

více >

Správa webu

Naše správa www stránek zajistí stále auktuální a funkční web.

Ve správě webu je zahrnuta i optimalizace pro vyhledávače, která Vám zajistí lepší vyhledatelnost Vašeho webu na internetu.

více >