...Váš web, naše řešení...

Tvorba WWW stránek a aplikací

Ať už jste firma nebo živnostník a nemáte webové stránky, jako by jste v dnešní neexistovali. Opravdu účinný a kvalitní web nelze vytvořit mrknutím oka. Pro vytvoření kvalitních webových stránek je nutné dopředu promyslet všechny kroky do budoucna.

Uspěšné webové stránky jsou dobře promyšlenou strategií, která vyžaduje znát svoji konkurenci i zákazníky. Je to dlouhodobá usilovná práce o vytvoření kvaliního srozumitelného webu, který bude interaktivní, jednoduchý ale zaroveň velmi propracovaný i když to tak na první pohled nemusí vypadat.

proces tvorby webu

Ne každý zákazník má představu co tvorba www stránek obsahuje, proto zde pro příklad uvádíme velmi zjednodušený popis prací pro vytvoření webu.

tvorba www stránek a webových stránek pro chytré telefony

firmení www prezentace

Nabídneme Vám firemní prezentace, které svojí kvalitou odpovidají ceně. Všechny webové prezentace, které naprogramujeme mají validní zdrojový kód dle norem W3C. Dále Vám v ceně posktneme optimalizaci webu pro vyhledávače.

redesign www stránek

Máte už webové stránky ale nejste spokojeni s jejich vzhledem? Nevadí i když je redesign webu z hlediska programování i grafických prací také náročnou procedurou určitě vyjde levněji než nový web.

webové stránky pro chytré telefony

Doba jde dopředu, chytré telefony, internet s sebou a všude. Naše weby jsou samozřejmně čitelné i z chytrých telefonů ale není od věci zákazníkům vašcih www stránek tuto návštěvu zpříjemnit.

V mobilní webové aplikaci se vaši návštěvníci vyhnou např. otravnému zvětšování každého obsahu a budou se tak na Váš web rádi vracet.

Webové aplikace pro chytré telefony ke klasickým www stránkám dodáváme za příznivé ceny a jejich realizace se opravdu vyplatí.

webové aplikace např. e-shop

Dle vašcih přání Vám naprogramujeme vlastní webovou aplikaci jako je např. E-shop, Inzertní server, Fórum apod. s konkrétními požadavky na administraci a unikátním vzhledem.

Každý internetový obchod nebo např. internetový portál vyžaduje rozdílné požadavky např. na administraci, vzhled, velikost ale hlavně SEO, z tohoto důvodu je výhodnější používat vlastní e-shop než např. free open source řešení (volně dostupné verze portálů).

silný a učinný web

Programátor každého webu by měl brát ohled na možnost jeho budoucího rozšíření. V tomto případě je vhodné zvážit např. vhodnost vertikálního či horizontálního menu popř. rozbalovacích nabídek, šířky stránky apod.

Vytvořeního kvalitních www stránek totož není jen to co vidíte ale je to především kvalitní zpracovaní zdrojového kódu, intuitivnost webu, kompatibilita a především jeho základní optimalizace pro vyhledávače (např. Seznam nebo Google). Základní optimalizace webu pro vyhledávače je u nás součastí všech webů, které tvoříme. O optimalizaci více v sekci  SEO/SEM.

Zaplacení kvalitního webu sice přináší vyšší finnační výdaje do začátku ale v budoucnu Vám ušetří mnohonásobně vyšší částku za úpravy, jeho správu. Nemluvě o tom, že pokud jde prezentaci Vaší živnosti, tato investice se Vám několikanásobně vrátí.

aktualizace webu

Pravidelné aktualizace webových stránek jsou nezbytnou součástí pro dosažení prvních pozic ve výsledcích hledání u vyhledávačů, jedině tak dosáhnete zvýšení svých zisků. Více v sekci  SPRÁVA WEBU.

Orientační ceník

Níže uvedený ceník je pouze orientační, konkrétní cenu Vám rádi vypracujeme na dotaz.

Redesign webu

Změna designu vašeho webu

 • 1 x Grafický návrh
 • aplikace nové grafiky

Cena: 2 900,- Kč s DPH

www prezentace

Firemní www prezentace

 • Hlavní strana + do 10 podstránek
 • Návrh + Registrace domén/y
 • 1 Grafický návrh webu
 • Návrh originálních textů
 • Zdrojový kód dle norem W3C
 • SEO
 • Registrace do 50 katalogů

Cena: 8 499,- Kč s DPH

www pro Smartphony

Mobilní webová prezentace

 • Web pro chytré telefony
 • Hlavní strana + 5 podstránek
 • 1 Grafický návrh webu
 • Návrh originálních textů
 • Zdrojový kód dle norem W3C

Cena: 4 900,- Kč s DPH

Ceny ostatních webových aplikací jako je např. E-shop, Aukční portál, Inzertní server, Fórum apod. jsou individuální, pro jejich zjištění nás prosím kontakutjte.

kamarád mi udělá stránky levněji

To je věta, jejíž autor si neuvědomuje co tvorba kvalitních www stránek obnáší. Věříme že kamarád takový web vytvoří, ale...

Není web jako web, zcela jistě nebude dodržena kvalita kódu dle norem W3C, grafika vytvořená pro web bude buď "zcizená" z jiného webu nebo bude vytvořena na nelegálních kopiích grafického softwaru, web nebude kompatibilní ve všech prohlížečích.

Na SEO faktroy, které lze ovlivnit už při tvorbě webu nebude brán žádný ohled. Takto bychom mohli pokračovat dlouho, prostě tvorba www stránek je náročnou a namáhavou prací, jestliže někdo vytvoří www prezentaci za tři nebo čtiřy tisíce korun, pak její kvalita bude odpovídat ceně.

faktory ovlivňující cenu za tvorbu webu

Pro představu co vše zvyšuje cenu za tvorbu www stránek uvádíme ty nejduležitější faktory, které ovlivňují cenu za tvorbu webu. Pro konkrétní cenu nás kontaktujte.

tvorba webových stránek a aplikací na míru


Tvorba www stránek

Zabýváme se tvorbou webových prezentací např. pro firmy a živnostníky.

Dále se zabýváme tvorbou www stránek pro chytré telefony a tablety.

Nábídneme Vám i realizaci webových aplikací jako je např. e-shop.

více >

SEO/SEM

Optimalizace webu pro vyhledávače zvýší návštěvnost Vašich webových stránek a tím i Vaše zisky.

SEO je soubor faktorů, který ovlivňuje umístění www stránek ve výsledcích fulltetových vyhledávačů jako jsou např. Seznam nebo Google.

více >

Správa webu

Naše správa www stránek zajistí stále auktuální a funkční web.

Ve správě webu je zahrnuta i optimalizace pro vyhledávače, která Vám zajistí lepší vyhledatelnost Vašeho webu na internetu.

více >